13.6.2023.одржана је завршена приредба одељења 4/2 - учитељица Јасмина Зиндовић

Пред почетак приредбе подсетили су нас "велики матуранти", свршени средњошколци, што је јако обрадовало и учитељицу и мале другаре. Поздрав, хвала!
Дан школе, 29.11.2022. - Драмска секција старијих разреда

Дечја недеља - натавнице Љиљана Милошевић и Персида Коматина

Дечија недеља 2022. године под слоганом ,,Шта детету треба да расте до неба“ одржана је од 3. до 9. октобра. Обележена је различитим манифестацијама и радионицама са циљем да се нагласи да је неопходно да деца живе у подстицајном и сигурном окружењу у коме могу да остваре максимум својих потенцијала.Истакнут је подстицај породици и деци која у њој одрастају. И наша школа се прикључила овој манифестацији. Ученици 5/1 и 5/2 су дали свој допринос активним учешћем у продајној изложби која је одржана у школском дворишту.Уз мноштво различитих и веома укусних специјалитета и добро дружење распродаја је брзо и лако завршена.Зарађени новац биће поклоњен у хуманитарне сврхе.Овом акцијом наша деца су показала несебичност и спремност да помогну.Не треба заборавити ни ангажовање родитеља без којих овај посао не би био могућ.Деца су осетила значај заједништва и узајамне подршке што је важно животно искуство.
Европски Дан језика у нашој школи, 2022

Поводом Европског Дана језика, 26. септембар, актив за српски језик и књижевност и стране језике наше школе са ученицима уредио је паное у школи. На часовима страних језика приказане су разне презентације о занимљивостима о језицима.
Тематски час

ПОКЛОН УЏБЕНИЦИ ДРУШТВА РУСА У СРБИЈИ "СОЈУЗ", БЕОГРАД

Вршњачка подршка у учењу старијих ученика млађим ученицима

БИБЛИОТЕЦИ НА ДАР

Црвени крст -

Ученици наше школе учествовали су на конкурсу ,,Крв живот значи" у организацији Црвеног Крста. Ања Јовановић ученик VII разреда освојила ке прво место на општини, а затим и у граду. Честитамо Ањи.
Футсал - Такмичење

Наше девојке прве на општини. Такмичење одржано 25.5.2021. На општинском првенству из футсала за пети и шести разред у саставу: Ана Анђелковић, Маша Турудић, Анђела Ристић, Анђела Миленковић, Ана Марија Чубрановић, Анђелија Миленковић, Ива Николић. У веома драматичној завршници такмичења девојке су успеле да преокрену резултат и освоје прво место.