Час у библиотеци, 3-4, изложба књига ''Креативног центра''

Мултимедијални час,одељење 3-2, Слађана Грковић

Предавање ''Дрога је нула, живот је један'',9.10.2014.

Ликовна радионица-''Свако дете срећног лица чува једна породица'',одељење 1-4, Марија Антић

Поводом обележавања Дечје недеље, ученици првог разреда су кроз ликовне радионице цртали своју породицу. Можете и погледати како изгледа њихов финални заједнички рад.
Радост Европе - Драгица Арсеновић

Одељење II3 на Ташмајданском сајму меда и у дечијем културном центру на концерту поводом манифестације „РАДОСТ ЕВРОПЕ“.
Радионица ''Деца спашавају свет'',3-4,Весна Дмитрашиновић

Поводом обележавања дечје недеље, ученици одељења 3-4, учитељице Весне Дмитрашиновић, имали су креативну радионицу под називом ''Деца спашавају свет''. Деца су била маштовита и креативна у свом изражавању, а њихове продукте можете овде погледати.
Радост Европе-45. међународни сусрет деце, 6-3, 5.10.2014.

Поводом обележавања дечије недеље, ученици одељења 6-3, присуствовали су 45. међународном сусрету деце Европе,''Радост Европе'', у организацији Дечјег културног центра Београд и градске управе Београд. Ученици су уживали на највећој и најстаријој манифестацији дечјег стваралаштва.
Ревија победника-Културни центар ''Чукарица'',6.10.2014.

Угледни час - Слађана Грковић, 3/2

Угледни час из: МАТЕМАТИКЕ Наставна јединица: Римске цифре - обрада и утврђивање Одељење: 3/2 Учитељица: Слађана Грковић На часу је изражена спретност, сналажљивост и кооперативност ученика у групном раду. Захваљујем се колегама који су одвојили време и својим присуством увеличали наше ангажовање.
Валентина Баљошевић,1-1,2014.