Биса Симић и Цмиља Миловић,Фестивал науке,2013.год.

Дана 6.12.2013.год.,ученици основне школе VI, VII и VIII разреда (укупно 80), заједно са наставницима физике и хемије, обишли су Фестивал науке.Био је ангажован аутобус ГСП. Ученици су били добри, пристојно су се понашали у аутобусу и на фестивалу. Највеће интересовање показали су ученици шестог разреда. На фестивал са нама је пошла и наставница физике у пензији Вера Ђаковић.
Валентина Баљошевић,1-1, екскурзија 2013.

Марија Антић,Златибор, 2013,одељење 4-4

matematika

Марија Антић 4-4,екскурзија 2013.,Тршић

УПИС ПРВАКА У ШКОЛСКУ БИБЛИОТЕКУ

УТОРАК, 29.10.2013., ПРЕДСТАВА ''АЗБУКА''
Екскурзија петог разреда: Сремски Карловци - Стражилово - Петроварадин - Нови Сад

Леп октобарски дан. Знаменитости Сремских Карловаца као што су: Саборна црква, Патријаршија, Карловачка гимназија, Богословија. Раскошна лепота Фрушке горе и Стражилова, Петроварадинске тврђаве, и на крају, центар Новог Сада инспирисали су нас да направимо овај леп фото-албум.
САЈАМ КЊИГА 2013/2014

Чланови библиотекарске секције су заједно са библиотекаром школе посетили 58.Међународни београдски Сајам књига
Вршњачки тим 2013/2014

Дечија недеља - одељење 5/2