Бојана Плавшић Дроњак - Новогодишња приредба 1/3

Марија Антић - ДАН ШКОЛЕ, 2012/2013

Eкскурзија шестог разреда

СРЕМЧИЦА – СТУДЕНИЦА – ЖИЧА – ЉУБОСТИЊА - (ноћење у Брзећу) – ЛАЗАРИЦА- РАВАНИЦА - БЕОГРАД.
Неда Тодосијевић - Одлазак у МОСКВУ

Одлазак у Москву најбољих основаца Београда и деце са Косова, као поклон градоначелника Москве!
Екскурзија ОСМОГ разреда

Тродневна екскурзија осмог разреда изведена је од 21. до 23. октобра по изузетно лепом времену и у одличном расположењу. Путујући се најбоље учи, нарочито када је са нама наставник историје и стручни водич, који на сваком месту проналазе нешто чему желе да нас науче. Видели смо Нови Пазар, посетили манастире Ђурђеве ступове и Сопоћане, спавали у хотелу у Брзећу. Шетали смо Копаоником и били на самом извору реке Топлице. Трећег дана обишли смо манастире Ђунис и Светог Романа, у околини Крушевца, и дивили се лепоти природе Поморавља. Надамо се да се на фотографијама види колико смо уживали, дружили се, а можда и у Вама пробудили жељу да видите ова лепа места.
Бојана Плавшић Дроњак - Екскурзија, 15.10.2012.

СРЕМЧИЦА - БОТАНИЧКА БАШТА – АЕРОДРОМ – КАЛЕМЕГДАН
Драгица Арсеновић - Екскурзија, 15.10.2012.

Слађана Грковић - Екскурзија, 15.10.2012.

СРЕМЧИЦА - БОТАНИЧКА БАШТА – АЕРОДРОМ – КАЛЕМЕГДАН
Екскурзија петог разреда, Сремски Карловци, Нови Сад, 16.10.2012.

Веронаука, патријарх