Општиснко и Градско првенство из фудбала за 5/6 разред

Прво место на опстиснком и треће место на градском првенству из фудбала за 5/6 разред
Продужени боравак

Библиотека и медијатека

Русский дом - Зорица Гилдедовић

И овог децембра је одржана једна сјајна ноћ у Руском дому. Она је била још сјајнија, јер је посвећена 85-годишњици Руског дома. Пети пут по реду Београдска подружница професора руског језика при Славистичком друштву Србије у сарадњи са Центром за науку и културу „Руски дом“ приредила је концерт ученика основних школа. Назив концерта је „Једном у децембру“, иако се концерти ученика основних школа традиционално одржавају сваког децембра. Наши драги петаци, Анђела Шевић, Милица Васиљевић, Kаћа Дервишевић и Милица Ергић присуствовали су овом концерту заједно са наставницом Зорицом Гилдедовић.
Антић Марија 1/1,2018/19 - Пригодан програм и лепо дружење - Свети Сава

Антић Марија 1/1, 2018/19 - Време је за чај

Драгица Арсеновић - прва заједничка радионица, 2017/2018

Наша прва заједничка радионица. Родитељи помажу првацима у изради накита од јесењих плодова.
Драгица Арсеновић - Дружење са песницима из клуба ,,Поета" 2017/2018

Дружење са песницима из клуба ,,Поета". Много стихова, песама, забаве, лепо послужење и срдачност домаћина учинили су овај сусрет незаборавним.
Драгица Арсеновић - продајна изложба ликовних радова

Наша прва продајна изложба ликовних радова! Родитељи су се одазвали у великом броју! Хвала на подршци!
Драгица Арсеновић - Дружење са вршњацима из школе ,,Вук Караџић"

Дружење са вршњацима из школе ,,Вук Караџић" у црквеном дворишту. Били су одушевљени сусретом својих другара из вртића!