Међународна недеља књиге

Поводом обележавања међународне недеље књиге, чланови библиотекарске секције су спровели обичајну акцију када је у питању обележавање овог празника. Сви ученици школе када дођу у школску библиотеку, са полице узимају прву књигу која им је на дохват руке, отварају 52 страницу књиге, проналазе пету реченицу са те стране и препишу је на велики групни хамер који стоји у библиотеци. Ученици уживају у оваквој игри, а наша игра још увек траје до петка,2.10.2015. Чекамо вас!
Библиотека - презентација Душко Радовић

Ученици другог и трећег разреда наше школе имали су прилике да се боље упознају са животом и делима нашег песника, по коме наша школа носи назив, Радовић Душка. Имали су прилике да чују одломке из радио програма ''Београде добро јутро'', дечију емисију ''На слово на слово'', дружили су се са књигама нашег песника које поседујемо у нашој библиотеци, имали су прилике да виде и чују Радовић Душка како говори о свом стваралаштву за децу и о деци као највећим чуварима тајни овог света, како је и сам умео да каже када говори о деци.
Ученички парламент

Представници наше школе су Дејан Лукић и Јована Танасковић
Спортски дан "Спорт за све" 15.09.2015.

Такмичење у веслању - ЛУКА МЛАДЕНОВИЋ 7/3

Марија Антић, У учионици 2015

Марија Антић, Ликовна радионица 2015

Марија Антић, Екскурзија 2015

Драгица Арсеновић -Кошутњак 06.06.2015.

Додела Вукових диплома