Вршњачки тим 2015/2016

Продајна изложба ''Лагуна''

Сајам књига,библиотекарска секција 28.10.2015.

Оловком ка звездама- промоција дечије збирке песама

ЏУДО: ,,Трофеј Беочина 2015.''

Умеће комуникације- радионица

European Day of Languages

После бронзе, ЗЛАТО - ЛУКА МЛАДЕНОВИЋ

Међународна недеља књиге

Поводом обележавања међународне недеље књиге, чланови библиотекарске секције су спровели обичајну акцију када је у питању обележавање овог празника. Сви ученици школе када дођу у школску библиотеку, са полице узимају прву књигу која им је на дохват руке, отварају 52 страницу књиге, проналазе пету реченицу са те стране и препишу је на велики групни хамер који стоји у библиотеци. Ученици уживају у оваквој игри, а наша игра још увек траје до петка,2.10.2015. Чекамо вас!
Библиотека - презентација Душко Радовић

Ученици другог и трећег разреда наше школе имали су прилике да се боље упознају са животом и делима нашег песника, по коме наша школа носи назив, Радовић Душка. Имали су прилике да чују одломке из радио програма ''Београде добро јутро'', дечију емисију ''На слово на слово'', дружили су се са књигама нашег песника које поседујемо у нашој библиотеци, имали су прилике да виде и чују Радовић Душка како говори о свом стваралаштву за децу и о деци као највећим чуварима тајни овог света, како је и сам умео да каже када говори о деци.