Magical Mystery Tour of Ada Tsiganliа

Bike Tour Serbia 7.6.2015.

Завршна приредба ученика одељења 4-2, учитељица Јасмина Зиндовић

У духу народне традиције, ученици одељења 4-2, са својом учитељицом Јасмином Зиндовић припремили су и извели завршну приредбу за родитеље, у уторак, 26.5.2015.год. у холу школе. Ученици и сви присутни су уживали, чему у прилог говоре и слике са представе!
''Безбедно учешће деце у саобраћају''

Предавање Арсић Тихомира ''Од Куманова до Кајмакчалана''

Посета студената са Филозофског факултета- одсек педагогија и психологија

У среду, 20.5.2015.,нашу школу је посетило 18 студената са Филозофског факултета,Универзитет у Београду, са одсека педагогија и психологија. Имали су прилику да присуствују часовима разредне наставе, подељени у неколико група. У школској библиотеци, педагог Светлана Комленовић представила је нашу школу и заједно са учитељицама Весном Дмитрашиновић и Драганом Тошев, упознала са процесом одвијања инклузивне наставе код нас у школи и досадашњим искуствима и резултатима рада.
Првенство основних школа Чукарице у стоном тенису - 19. мај 2015.

Песнички сусрети деце и младих Чукарице -општинско такмичење,19.5.2015.

Првенство града Београда у Атлетици 2014/2015

Првенство општине Чукарица у Атлетици 2014/2015