ВРШЊАЧКИ ТИМ

Вршњачки тим је основан у оквиру пројекта "Школа без насиља" и има улогу да организује акције превенције насилничког понашања, као и да учествује у решавању конфликтних ситуација и свакодневних проблема ученика који се тичу понашања и комуникације.

Вршњачки тим је формиран од ученика петог, шестог, седмог и осмог разреда. Свако одељење има по једног или два главна представника и једну замену (за случај да оба представника нису у школи одређеног дана), члан замене има право и обавезу да учествује у свим активностима вршњачког тима. Све укупно броји 38 ученика

Чланови вршњачког тима 2013/2014

Чланови вршњачког тима 2012/2013

Вршњачки тим у школској 2013/2014. године се одржава сваког четвртка седми час када су ученици пре подне на настави и у 12.00 часова кад су у после подневној настави у просторијама школске библиотеке, а координатор ВТ је Маја Вукићевић.

Шта је вршњачки тим?

РАДИОНИЦЕ: