Такмичења 2018/2019

По предметима:


ИСТОРИЈА

Општинско 
такмичење:
  1. Анастасија Петровић, 8 разред, I место; наставник: Срђан Рајковић
  2. Милош Вујиновић, 7 разред, II место; наставник: Владимир Церовац
  3. Никола Станић, 5 разред, III место; наставник: Срђан Рајковић
     
Градско такмичење:



ФИЗИКА

Општинско такмичење, одржано 23.02.2019. у ОШ " Стефан Дечански":
  1. Сара Савић (63)  - II место, пласман на градско, наставник: Милка Гогић
  2. Софија Обрадовић (61) - III место; пласман на градско, наставник: Милка Гогић
  3. Анђела Трајковић (72) - III место, наставник: Милка Гогић
  4. Милош Вујиновић (73) - похвала, наставник: Милка Гогић

Градско такмичење:



ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење, одржано 10.03. 2019. у ОШ „Ђорђе Крстић“:
  1. Лазар Радосављевић 7/3 – I место; пласман на градско; наставник: Андреја Стојилковић
  2. Алекса Арсић 7/4 – III место; наставник: Андреја Стојилковић
  3. Лазар Симић 8/4 – III место; наставник: Андреја Стојилковић

Градско такмичење:



МАТЕМАТИКА

Општинско такмичење, одржано 02.03. 2019. у ОШ „Вук Караџић“:
  1. Сара Савић 6-3, II место, пласман на градско, наставник: Александра Париповић
  2. Илија Вукотић 3 раред, II место, учитељица: Весна Дмитрашиновић
  3. Андреј Бушић 3 раред, III место, учитељица: Слађана Грковић 
  4. Сава Церовац 4 раред, III место, учитељица: Снежа Полић
  5. Ника Недељковић 6-3, похвала, наставник: Александра Париповић
  6. Вук Радоњић 4 раред, похвала, учитељица: Јасмина Зиндовић
  7. Уна Мудринић 4 раред, похвала, учитељица: Јасмина Зиндовић
  8. Лазар Станојевић 3 раред, похвала, учитељица: Весна Дмитрашиновић
  9. Ивона Лазаревић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић
  10. Лазар Јездимировић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић
  11. Алекса Миљковић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић

Градско такмичење:


ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Општинско такмичење
одржано 10.марта 2019. у ош "Бранко Радаичевић":
  1. Сара Савић 6-3, I место, пласман на градско, наставник: Милена Мијаиловић



СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење:

  1. Сара Савић 6-3, I место, пласман на градско, наставник: Мира Матовић
  2. Софија Обрадовић, 6-1, I место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
  3. Јана Зарић, 5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
  4. Алекса Ђелмаш, 5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
  5. Уна Гавриловић,  5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
  6. Касија Милићевић, 6-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
  7. Нина Игњатовић, 5-3, III место, пласман на градско, наставник: Александар Тасић
  8. Миња Влаховић, 5-1, III место, наставник: Душица Брљак
  9. Дениз Зурапи, 5-3, III место, наставник:  Александар Тасић


Општинско такмичењe Књижевна олимпијада одржано 3. марта 2019. у ОШ „Филип Кљајић Фића“:
  1. Анастасија Петровић, 8/1, 15/20, наставник: Александар Тасић



БИОЛОГИЈА
 

Општинско такмичење:
  1. Наташа Васиљевић, 7/4, III место, наставник: Килибарда Ивана



По ученицима: погледај овде