Такмичења 2018/2019
По предметима:
ИСТОРИЈА
Општинско такмичење:
- Анастасија Петровић, 8 разред, I место; наставник: Срђан Рајковић
- Милош Вујиновић, 7 разред, II место; наставник: Владимир Церовац
-
Никола Станић, 5 разред, III место; наставник: Срђан Рајковић
ФИЗИКА
Општинско такмичење, одржано 23.02.2019. у ОШ " Стефан Дечански":
Општинско такмичење, одржано 23.02.2019. у ОШ " Стефан Дечански":
- Сара Савић (63) - II место, пласман на градско, наставник: Милка Гогић
- Софија Обрадовић (61) - III место; пласман на градско, наставник: Милка Гогић
- Анђела Трајковић (72) - III место, наставник: Милка Гогић
- Милош Вујиновић (73) - похвала, наставник: Милка Гогић
Градско такмичење:
ГЕОГРАФИЈА
Општинско такмичење, одржано 10.03. 2019. у ОШ „Ђорђе Крстић“:
- Лазар Радосављевић 7/3 – I место; пласман на градско; наставник: Андреја Стојилковић
- Алекса Арсић 7/4 – III место; наставник: Андреја Стојилковић
- Лазар Симић 8/4 – III место; наставник: Андреја Стојилковић
Градско такмичење:
МАТЕМАТИКА
Општинско такмичење, одржано 02.03. 2019. у ОШ „Вук Караџић“:
- Сара Савић 6-3, II место, пласман на градско, наставник: Александра Париповић
- Илија Вукотић 3 раред, II место, учитељица: Весна Дмитрашиновић
- Андреј Бушић 3 раред, III место, учитељица: Слађана Грковић
- Сава Церовац 4 раред, III место, учитељица: Снежа Полић
- Ника Недељковић 6-3, похвала, наставник: Александра Париповић
- Вук Радоњић 4 раред, похвала, учитељица: Јасмина Зиндовић
- Уна Мудринић 4 раред, похвала, учитељица: Јасмина Зиндовић
- Лазар Станојевић 3 раред, похвала, учитељица: Весна Дмитрашиновић
- Ивона Лазаревић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић
- Лазар Јездимировић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић
- Алекса Миљковић 3 раред, похвала, учитељица: Снежана Стевановић
Градско такмичење:
ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО
Општинско такмичење, одржано 10.марта 2019. у ош "Бранко Радаичевић":
- Сара Савић 6-3, I место, пласман на градско, наставник: Милена Мијаиловић
СРПСКИ ЈЕЗИК
Општинско такмичење:
- Сара Савић 6-3, I место, пласман на градско, наставник: Мира Матовић
- Софија Обрадовић, 6-1, I место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
- Јана Зарић, 5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
- Алекса Ђелмаш, 5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
- Уна Гавриловић, 5-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
- Касија Милићевић, 6-1, II место, пласман на градско, наставник: Душица Брљак
- Нина Игњатовић, 5-3, III место, пласман на градско, наставник: Александар Тасић
- Миња Влаховић, 5-1, III место, наставник: Душица Брљак
- Дениз Зурапи, 5-3, III место, наставник: Александар Тасић
Општинско такмичењe Књижевна олимпијада одржано 3. марта 2019. у ОШ „Филип Кљајић Фића“:
- Анастасија Петровић, 8/1, 15/20, наставник: Александар Тасић
БИОЛОГИЈА
Општинско такмичење:
- Наташа Васиљевић, 7/4, III место, наставник: Килибарда Ивана