Дечија недеља-''Ревија победника''

Датум: 07. Oktobar 2014 14:25 Категорија: Новости

Поводом обележавања дечје недеље, ученици наше школе учествовали су на манифестацији ''Ревија победника'', у организацији Културног центра ''Чукарица'' и ''Пријатељи деце Чукарице''. Нашу школу представљали су ученици: Милица Милићевић, одељење 3-4, са рецитацијом: ''Септембар''(Душан Костић) и група певача: Јелена Адамовић 8-3, Ивана Орозовић 8-3, Јелена Дамјанић 8-4, Марија Спасић 8-4, Јована Танасковић 8-4, Милена Дробњак 8-4, Јована Јанковић 8-1, Александра Гајић 7-1 и гитаристи: Матија Бартуњак 8-1 и Немања Стевановић 8-4, са нумером: ''Јер ти се љубиш'' (Бајага и инструктори). Ученици су наступали у понедељак, 6.10.2014., у свечаној сали Културног центра ''Чукарица'', са почетком у 18.00 часова.Ученици су били у пратњи наставнице музичке културе - Милене Јовановић   и библиотекара школе - Маје Вукићевић.

СЛИКЕ