Џудо

Датум: 14. Januar 2016 14:36 Категорија: Новости

Поштовани!
Са задовољством Вас обавештавамо да је у организацији Џудо клуба ,,Борац,, припремљен програм бесплатних тренинга за време зимског распуста 2016г.

Програм је намењен школској деци узраста од I – IV разреда.
Целокупан програм воде сертификовани тренери са дугогодишњим искуством који пружа адекватни и стручни надзор.
Програм је прилагодјен појединачним потребама и способностима сваког полазника без обзира на његов степен способности.
Бесплатни програм обухвата дво недељне тренинге радим данима у термину од 19х – 20.30х.
Место одржавања је у Јудо Сали школе.
Број деце у груп је маx 20 ( оба пола )
Број тренинга : 5x недељно у трајању од 60 мин активног тренинга.

ПРОГРАМ РАДА
Обухвата основне облике кретања ( основне елементе Атлетике), вежбе на тлу ( основне елементе гимнастике), основне елементе Јудо-а као и елетарне игре и најједноставније облике такмичења.
Након завршеног циклуса све полазнике очекује завршно тестирање уз доделу Диплома и Награда за најуспешније у савладавању програма.
Молимо вас да на време упознате са програмом све руководиоце поменутих разреда како би смо на време реализовали састанак са групом и почетак програма.
Пријављивање је најкасније до Уторка 26.01.2016г са попуњеним образцем ( достављеног у прилогу ). Пријаве доставити секретару школе или директору.
Радни састанак групе и родитеља је заказан за Четвртак 28.01.2016 г., у 19х.
У нади да ће мо и даље успешно сарадјивати на обострано задовољство унапред смо захвални руководству школе, Управном одбору и учитељима јер су нам дали прилику да на налепши начин деци презентујемо све предности нашег спорта.

У Београду 08.01.2016г
Председник клуба