Библиотека - медијатека

Датум: 05. Jun 2012 20:27 Категорија: Новости

Најзад су стечени услови да се школска библиотека премести из малог и неусловног простора у већи и адекватан простор на 2. спрату наше школе.

Oвај нови простор опремљен је потребним намештајем, а знатно је обновљен и књижни фонд.

У циљу богаћења фонда библиотеке очекује нас акција ,, Библиотеци на дар“, која се спроводи у сарадњи са Саветом родитеља наше школе. Дакле, акција ће објединити све учеснике нашег школског живота, наставнике, ученике и њихове родитеље.

Оформљена је и медијатека у којој је постављена електронска табла коју ће већ у току ове школске године наставници моћи да користе као најсавременије наставно средство. Захваљујући компјутеру, видеобиму и овој паметној табли градиво ће се презентовати на креативан и савремен начин.