УЏБЕНИЦИ ШКОЛСКА 2016/2017

Датум: 27. Maj 2016 13:12 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, обавештавамо вас да ћете и ове године моћи да наручите уџбенике за следећу школску годину на четири рате закључно са месецом августом.
Савет родитеља Основне школе Душко Радовић образовао је комисију, која је одлучила да се набавка уџбеника за следећу школску годину организује преко дистрибутера, књижаре "Мин".

Образац са упутством и првом уплатницом је подељен деци по одељењима, а потребно је да заинтересовани родитељи врате потписан образац без уплатнице секретару школе, који ће документацију проследити представнику Савета родитеља.

Родитељи будућих првака могу образце преузети на улазу у школу, код школског чувара.

У прилогу можете видети како изгледа пример једног образца, где можете прочитати телефон дистрибутера и број његовог рачуна на који ћете уплаћивати новац.

Све додатне информације можете добити преко дистрибутера.

ПРИЛОГ: ОБРАЗАЦ