Упис првака

Датум: 05. Jun 2012 23:22 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,
Обавештавамо Вас да од 01.04.2012 године почиње упис ученика у први разред. Током прве недеље априла имаћете могућност да посетите школу и упознате се са начином рада школе кроз дане отворених врата.

Документa којa су потребнa за упис су:

1. Лекарско уверење
  2. Потврда о похађању предшколског програма
  3. Извод из матичне књиге рођених
  4. Пријава места боравка или фотокопија личне карте једног од родитеља.

Потребно је да са наведеним документима дођете код секретара школе, који ће извршити упис детета и заказати вам тестирање код психолога или педагога.

Позивамо Вас да присуствујете родитељском састанку са темом: Припрема деце за полазак у школу 29.03.2012 у 16.00 часова у вртићу Горица .

Пошто теритојалне границе за упис у школу више не важе добродошла су нам деца са територије целе Сремчице и шире, Железника, Велике Моштанице, уколико програм наше школе одговара вашим потрбама.

Током прве недеље априла имаћете могућност да посетите школу и упознате се са начином рада школе кроз дане отворених врата.“