Општинско првенство у атлетици

Датум: 11. Oktobar 2018 09:49 Категорија: Новости

Јуче је на атлетском стадиону у Кошутњаку одржано Општинско првенство у атлетици за ученике основних и средњих школа. Наши ученици такмичили су се у категоријама 1.- 4. р., 5. - 6. р. и 7. - 8. разред. Најмлађи такмичари (6 такмичара +1 резерва) надметали су се у дисциплинама: трчање на 60м, скок у даљ из зоне и бацање вортекса (по један дечак и девојчица за сваку дисциплину). У дисциплини трчање на 60м, најбржи дечак на Чукарици био је наш ученик Огњен Станојев из 4/4. Освојио је прво место и представљаће нас на градском такмичењу. У дисциплини скок у даљ из зоне, медаљу и треће место освојио је Вања Радонић из 4/1.
Ученици 5. и 6., 7. и 8. разреда такмичили су се у дисциплинама: 100метара, 300м, 600м, 800м, штафета 4x100м, скок у даљ и бацање кугле. Медаље су освојили Милан Каран у дисциплини бацање кугле, Ирена Мајсторовић у трци на 600м, Богдан Лацмановић у дисциплини 300м, Нина Игнатијевић 600м