Припремна настава

Датум: 14. Februar 2020 23:25 Категорија: Новости

Канцеларија за младе општине Чукарица и ове године организује бесплатну припремну наставу за полагање мале матуре за ученике осмог разреда чукаричких основних школа.
Часови српског језика и математике одвијаће се сваке суботе и недеље, почев од 7. марта до 7. јуна 2020. године.
Настава ће се одржавати на седам локација: у згради Градске општине Чукарица, ОШ „Филип Кљајић - Фића“ на Бановом Брду, ОШ „Уједињене нације“ на Цераку, ОШ “Љуба Ненадовић“ у Жаркову, ОШ „Браћа Јерковић“у Железнику, ОШ“ Вук Караџић“ у Сремчици и ОШ „Ђорђе Крстић“ у Жаркову.
Позивамо све заинтересоване родитеље да пријаве своју децу путем e-mail адресе:
[email protected]. Пријава траје до 28. фебруара. У пријави је потребно навести следеће податке:
име и презиме детета
име и презиме родитеља
основна школа коју дете похађа
адреса становања
број телефона детета и родитеља

Настава ће се одржавати у следећим терминима:
I група 08:30- 10:00 часова
II група 10:00- 11:30 часова
III група 12:00- 13:30 часова
IV група 13:30- 15:00 часова

Бесплатан пројекат припреме мале матуре водиће сертификовани професори са искуством у раду са децом.
Напомена: Уколико дете има викендом неке друге активности и обавезе, обавезно нагласити приликом пријаве, јер накнадне промене термина неће бити могуће.