Сајам књига

Датум: 20. Oktobar 2020 22:48 Категорија: Новости

Поштовани,

Сигурно Вам је познато да због епидемије КОВИД 19 ове године неће бити одржан Сајам књиге у Београду. Тако смо остали без прилике да на једном месту нађемо своје омиљене књиге и да их купимо по повлашћеним ценама. Али, и много више од тога: ускраћени смо за радост разгледања, разговора  и сусретања са пријатељима и писцима. Тако су и школе  изгубиле могућност да своје библиотеке обогате вредним књигама по повољним ценама.

Зато смо одлучили да Српска књижевна задруга, наша најстарија  издавачка кућа, понуди посебне погодности школама за куповину наших издања у октобру ˗ месецу Сајма, са попустима и до 70%.

Књиге можете поручити преко наше комерцијалне службе: тел: 011 32 38 218, имејл: [email protected]; или путем онлајн продаје преко сајта СКЗ.

Књиге достављамо у року од три дана.

Додатне информације: 011 32 38 218; 011 32 32 379.

СПИСАК КЊИГА