Упис ученика у први разред школске 2021-22.године

Датум: 01. Mart 2021 15:04 Категорија: Новости

У школској 2021/22. години, упис у први разред обавезан је за сву децу рођену од 1. марта 2014. до 28. фебруара 2015. године .
Упис ученика у први разред школске 2021/22. године вршиће се електронским путем преко портала еУправе  од 01.04.2021.год. (о датуму приступа порталу бићете благовремено обавештени преко сајта школе).

Захваљујући електронској услузи еУпис родитељи не доносе документацију у школу, већ се она прибавља по службеној дужности електронским путем. Преко апликације еУпис извршиће се повлачење података о ученику (извод из матичне књиге рођених, евиденције пребивалишта и доказ о обављеном лекарском прегледу) и упис. Након уписа детета у школу, истог дана, психолог, односно педагог школе вршиће испитивање детета.

Документација потребна за упис:
  • Извод из матичне књиге рођених
  • Уверење о похађању предшколског програма
  • Доказ о лекарском прегледу детета
  • Доказ о пребивалишту родитеља