Фондацијa за младе таленте града Београда

Датум: 18. Mart 2022 14:36 Категорија: Новости

Поштовани,

На седници Управног одбора Фондације за младе таленте града Београда донета је одлука да се одреди додатни рок за подношење пријаве на Јавни позив за доделу бесповратних новчаних средстава у висини основног пакета штампаних уџбеника за ученике првог и другог разреда основних јавних школи на територији града Београда за школску 2021/2022. годину.

Додатни рок почиње 14. марта и трајаће до 25. марта 2022. године. Пријава/допуна се доставља лично на адресу Трг Николе Пашића бр. 6.

Рок за доставу је 25.03.2022.  године до 15:30 часова.

Молимо Вас да о иформацији о продуженом року информишете све родитељe који нису успели да се пријаве (нису доставили пријаву) и родитеље који су доставили непотпуну пријаву да би исту допунили.

За све нејасноће све информације су објављене на адреси www.fondzamladebeograd.rs .