Обележавање Дечије недеље активностима оз 5/2

Датум: 16. Oktobar 2013 20:54 Категорија: Новости

Ове године Дечија недеља је била повод да учинимо нешто лепо за све наше другаре, па смо три дана пекли и продавали домаће колаче на великом одмору у нашој школи. Колачи су били здрави и укусни, а продавали су се по приступачној цени. То је пробудило наш предузетнички дух, а новац који смо зарадили потрошићемо заједно, у биоскопу.

СЛИКЕ

Одељење 52 је поводом Дечије недеље организовало и приредбу за своје мале другаре из продуженог боравка. Представили смо им наше одељењске спортисте, ученике који тренирају џудо и гимнастику. Такође, говорили смо им о Русији и руској гимнастици, а љубитељи џуда представили су колевку ове вештине, Јапан. На крају, сви који су желели, учествовали су у нашем маскенбалу. Надамо се да су се лепо провели!