Дан школе - Новинарска секција

Датум: 26. Novembar 2013 23:38 Категорија: Новости

Новинарска секција ће ове године Дан школе обележавати од 25 - 29. новембра. Позивамо све ученике, наставнике и посетиоце да учествују у нашим активностима, које смо објединили под слоганом ,,Дневна доза Душка Радовића“.

У част Душковог рођендана осмислили смо Фабрику смеха.Она ће радити беспрекорно,али свако мора дати свој допринос. Ово су наши предлози:

1. Напиши афоризам, насмеј нам дан! (Афоризам убаци у Фабрику смеха.)
  2. Квиз: Да сте Душко Радовић... (Одговоре убаци у Фабрику смеха.)
  3. Луди одговори, а и они врло мудри! (Најбољи одговори које сте дали у квизу биће постављени испред Фабрике смеха.)
  4. Ко уме да воли....не би требало ништа друго да ради. (Из Фабрике смеха извуци једну половину Душковог афоризма,а онда у школи потражи друга који је извукао другу половину.)

Надамо се да ће ова фина доза хумора и креативности и ваш живот учинити лепшим и ведријим. Поздравимо и ми Душка, баш као што је и он толико пута уживо поздравио Београд!