пролећни распуст

Датум: 18. April 2014 21:31 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се ученици да по школском календару пролећни распуст почиње од четвртка 17.4.2014.године. Први наставни дан је четвртак, 24.4.2014.године.

• Ученици млађих разреда (ОД ПРВОГ ДО ЧЕТВРТОГ) долазе у преподневну смену,
  • Ученици старијих разреда (ОД ПЕТОГ ДО ОСМОГ) долазе у послеподневну смену.

ПРИЈАТАН ОДМОР И СРЕЋНИ УСКРШЊИ ПРАЗНИЦИ!

општинска смотра-''Шта знаш о саобраћају''

Датум: 11. April 2014 00:39 Категорија: Новости

НАША ШКОЛА ЋЕ У СУБОТУ, 12.04.2014.год. БИТИ ДОМАЋИН ШКОЛА 45.ОПШТИНСКЕ СМОТРЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА-''ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ'', СА ПОЧЕТКОМ У 9.00 ЧАСОВА. УЧЕСНИЦИ СМОТРЕ ЋЕ РЕШАВАТИ ТЕСТОВЕ, ВОЗИТИ БИЦИКЛ НА ПОЛИГОНУ СПРЕТНОСТИ И ИМАТИ СИМУЛАЦИЈУ ГРАДСКЕ ВОЖЊЕ. ДОЛАЗАК ЕКИПЕ ЈЕ У 9.00 ЧАСОВА.ИЗРАДА ТЕСТА ОД 9.15 ДО 10.15 ЧАСОВА.ПОЛИГОН СПРЕТНОСТИ ОД 10.30 ДО 12.30 ЧАСОВА.СИМУЛАЦИЈА ГРАДСКЕ ВОЖЊЕ ОД 12.30 ДО 14.00 ЧАСОВА, А ОД 14.00 ДО 15.00 ЧАСОВА ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ, ЖАЛБЕ, РЕШАВАЊЕ И ПРОГЛАШЕЊЕ ТИМА ЗА ГРАДСКУ СМОТРУ.

општинско такмичење из математике трећи разред

Датум: 01. April 2014 11:49 Категорија: Новости

РЕЗУЛТАТИ СА ОШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА
ИЗ МАТЕМАТИКЕ- ТРЕЋИ РАЗРЕД

1. Сашић Јована 80 бодова- друго место- учитељица Јасмина Зиндовић

2. Малетић Михајло 80 бодова- друго место- учитељица Јасмина Зиндовић

3. Крљак Владимир  80 бодова- друго место-учитељ Предраг Стевановић

4. Дубљевић Ана  75 бодова- треће место-учитељица Снежана Полић

5.Лацмановић Богдан -63 бода- похвала-учитељица Оља Маринчевић

општинско такмичење из српског језика

Датум: 29. Mart 2014 01:10 Категорија: Новости

Резултати Oпштинског такмичења из српског језика
2013-2014.године

5.разред
  • Милица Цветковић (5-2) - 2.место (наставница Душица Брљак)
  • Теодора Ковач (5-2) - 2.место (наставница Душица Брљак)
  • Владимир Ранковић (5-2) - 3.место (наставница Душица Брљак)
  • Ђуро Тривановић (5-2) - 3.место (наставница Душица Брљак)

6.разред
  • Нина Бајловић (6-3) - 2.место (наставница Душица Брљак)
  • Владимир Правиловић (6-4) - 2.место (наставник Александар Тасић)
  • Марија Крљић (6-3) - 3.место (наставница Душица Брљак)
  • Марија Петровић (6-3) - 3.место (наставница Душица Брљак)

7.разред
  • Јована Ожеговић (7-2) - 2.место (наставница Мира Матовић)

8.разред
  • Даница Рацковић (8-2) -2.место (наставница Мира Матовић)

Продајна изложба

Датум: 19. Mart 2014 10:12 Категорија: Новости

ПОШТОВАНА ДЕЦО И РОДИТЕЉИ,

ПОЗИВАМО ВАС ДА ДОЂЕТЕ НА ПРОДАЈНУ ИЗЛОЖБУ КЊИГА, ИЗДАВАЧКЕ КУЋЕ ''ВУЛКАН''. ИЗЛОЖБА ЋЕ ТРАЈАТИ ОД СРЕДЕ, 19.03. ДО СРЕДЕ, 9.04.2014.ГОДИНЕ. КУПОВИНА СВИХ ИЗЛОЖЕНИХ КЊИГА БИЋЕ ВАМ ОМОГУЋЕНА У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ СА 20% ПОПУСТА НА СВА ИЗДАЊА.

Посета удружењу писаца ''Поета'', одељење 1-3, учитељице Драгице Арсеновић

Датум: 17. Mart 2014 13:15 Категорија: Новости

ДАНА 14.03.2014., ПЕТАК СА ПОЧЕТКОМ У 18.00 ЧАСОВА, НАШИ УЧЕНИЦИ, ОДЕЉЕЊА 1-3, УЧИТЕЉИЦЕ ДРАГИЦЕ АРСЕНОВИЋ, БИЛИ СУ У ПОСЕТИ УДРУЖЕЊУ ПИСАЦА ''ПОЕТА'', КРАЉИЦЕ КАТАРИНЕ 74 а, ГДЕ СУ СЕ ДРУЖИЛИ СА ПЕСНИЦИМА ЗА ДЕЦУ: ДРАГОЉУБ СТАНКОВИЋ, ПЕРО СОЛАР, САЊА РАДОЈКОВИЋ И РАДЕ ПАНТЕЛИЋ.ПЕВАЛО СЕ И РЕЦИТОВАЛО. УЧИТЕЉИЦА ДРАГИЦА АРСЕНОВИЋ ПРИПРЕМИЛА ЈЕ ДЕЦУ ЗА ОВО ДРУЖЕЊЕ, ПА СУ И ДЕЦА ДАЛА СВОЈ ДОПРИНОС КРОЗ РЕЦИТОВАЊЕ И ЧИТАЊЕ ПЕСАМА НАШИХ ПОЗНАТИХ ПЕСНИКА. СВАКО ДЕТЕ ЈЕ ДОБИЛО ПО ПРИМЕРАК ЧАСОПИСА ''ВИТЕЗ'' И ПО КОЈУ КЊИГУ. ПЕСНИЦИ СУ НАМ ПОКЛОНИЛИ И ДОСТА КЊИГА ЗА НАШУ ШКОЛСКУ БИБЛИОТЕКУ. СУСРЕТУ СУ ПРИСУСТВОВАЛИ И РОДИТЕЉИ УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА 1-3, КАО И БИБЛИОТЕКАР ШКОЛЕ МАЈА ВУКИЋЕВИЋ. НА ОПШТЕ ЗАДОВОЉСТВО СВИХ ПРИСУТНИХ, ДРУЖЕЊЕ ЈЕ БИЛО ЛЕПО И СПОНТАНО.

СЛИКЕ

Читалачка значка

Датум: 10. Mart 2014 13:37 Категорија: Новости

''ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА''
МАРТ-МАЈ 2014.ГОДИНЕ
- за ученике од првог до четвртог разреда-

Драга децо,
Од ове године имате прилику да учествујете у једној лепој манифестацији у организацији наше библиотеке. ''Читалачка значка'' је манифестација усмерена на стварање читалачких навика, подстицање маште и радозналости и развијање љубави према књижевности код деце школског узраста кроз писање дневника читања, илустровања и разговора о прочитаним делима. Ако желите да учествујете, потребно је да прочитате све књиге које се налазе на списку за одговарајући разред. Потребно је да имате свеску у коју ћете исписивати нешто о писцу, садржај прочитаног по задацима и уз то нацртати пригодан цртеж који је везан за ликове, садржаје, догађаје из књиге. Свеска треба да буде уредна и рукопис читак.
До 16.априла, свеска треба да буде сређена и предата на преглед. Све написано треба знати лепо препричати пред комисијом у мају месецу, која ће одредити најуспешније свеске и излагаче прочитаног. Све додатне информације добићете у школској библиотеци. Тачан датум завршнице ''Читалачке значке'' биће накнадно објављен.
Уживајте у читању и упознавању нових ликова, догађаја, богаћењу речника и вас самих.

СРПСКИ ЈЕЗИК ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Датум: 03. Mart 2014 12:56 Категорија: Новости

ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА 2013/2014.

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА - 5. РАЗРЕД

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА - 6. РАЗРЕД

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА - 7. РАЗРЕД

РЕЗУЛТАТИ ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА - 8. РАЗРЕД

ТЕСТОВИ И РЕШЕЊА

MАРКО ДАРАБОШ-НАЈМЛАЂИ РАДИО ВОДИТЕЉ У СРБИЈИ

Датум: 24. Februar 2014 12:54 Категорија: Новости

Датум: 14. Februar 2014 13:38 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ

ПРЕМА ШКОЛСКОМ КАЛЕНДАРУ, ПОНЕДЕЉАК, 17.ФЕБРУАР ЈЕ НЕРАДНИ И НЕНАСТАВНИ ДАН И ОБЕЛЕЖАВА СЕ КАО ДРЖАВНИ ПРАЗНИК, СРЕТЕЊЕ-ДАН ДРЖАВНОСТИ СРБИЈЕ. ПРВИ НАСТАВНИ ДАН ЈЕ УТОРАК, 18.ФЕБРУАР.