Додела Вукових диплома

Датум: 02. Jul 2015 12:05 Категорија: Новости

Носиоци Вукових диплома из наше школе на додели у Општини Чукарица.

Пуно среће нашим ђацима у будућем школовању и животу.

слике

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Датум: 25. Jun 2015 12:54 Категорија: Новости

Драги осмаци изашли су коначни - званични резултати пријемног испита као и укупан број бодова, можете их погледати у просторији поред зборнице која је обезбеђена за ваше податке.

Нико осим вас и ваших родитеља не може имати приступ резултатима.

С поштовањем, управа школе

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Датум: 19. Jun 2015 14:22 Категорија: Новости

Драги осмаци изашли су прелиминарни резултати пријемног испита, можете их погледати у просторији поред зборнице која је обезбеђена за ваше податке. Нико осим вас и ваших родитеља не може имати приступ резултатима.

С поштовањем, управа школе

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ

Датум: 15. Jun 2015 13:17 Категорија: Новости

У функцији је званични сајт уписа:

издавачи књига

Датум: 12. Jun 2015 18:58 Категорија: Новости

Пријемни испит

Датум: 09. Jun 2015 20:48 Категорија: Новости

УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

УПУТСТВО ЗА РОДИТЕЉЕ

Првенство Србије у Џудо-у

Датум: 09. Jun 2015 17:46 Категорија: Новости

Овог викенда још две медаље са првенства Србије у Џудо-у одржаног у Пожаревцу. Миловановић Миљања Шампионка Србије (I место у категорији до 48 кг) и Ђекић Теодора (II место у категорији 44 кг). Са данашњим успехом ово су 4 Државне медаље, а уједно се  надамо и добром наступу Цветковић Милице на Балканском првенству 26.06.2015г у Црној Гори. Ово је свакако велики успех наших такмичара, а уједно и Ваш успех јер смо део ваше средине. Искрено се захваљујемо на разумевању и оствареној сарадњи, осећају за потребе најмлађих и њиховом бављању спортом. У име наших чланова Хвала за коректан и поштен однос.

Magical Mystery Tour of Ada Tsiganliа

Датум: 09. Jun 2015 17:29 Категорија: Новости

У априлу је одржано такмичење из енглеског језика под називом Magical Mystery Tour of Ada Tsiganliа, у организацији професорке енглеског језика из Хемијско-Прехрамбене технолошке школе Милене Тасић. Из наше школе учествовали су ученици седмог разреда са наставницом енглеског језика Јеленом Вуловић и наставником српског језика Александром Тасићем. Сви ученици добили су дипломе за учешће на такмичењу, а победничка екипа добила је и књиге као награду.

Иначе, ово је друга година како наша школа учествује на овом занимљивом такмичењу. Пошто је такмичење наишло на велико одушевљење, надамо се даљој сарадњи са Хемијско-прехрамбеном технолошком школом и у будуће.

Победничку екипу овогодишњег такмичења чинили су следећи ученици:
1.   Жељко Миловановић 7/2
2.   Вељко Миловановић 7/2
3.   Лука Гојовић 7/1
4.   Иван Илић 7/3

Bike Tour Serbia 7.6.2015.

Датум: 09. Jun 2015 17:18 Категорија: Новости

Спортско удрузење Bike Tour Serbia, дана 7.јуна организовало је бициклијаду под називом "БЕЗБЕДНО БИЦИКЛОМ ЦЕЛОМ ЧУКАРИЦОМ" чији је покровитељ Градска општина Чукарица. Учесници су били ученици свих основних школа са општине. У врло јакој конкуренцији Дејан Лукић 7/3, завршио је трку као другопласиран, и узео сребрну медаљу.

Крос општине Чукарица на Кошутњаку 4.6.2015.

Датум: 09. Jun 2015 17:15 Категорија: Новости

Општина Чукаруца је 4. јуна на Кошутњаку организовала општинско првенство у кросу за основне школе.
У категорији девојчица 7 и 8 разреда наша школа је постигла запажене резултате:
  • Нина Бајловић 7/3, II место (сребрна медаља)
  • Сара Маторкић 7/4, III место (бронзана медаља).