Осигурање ученика, 2021/2022

Датум: 26. Oktobar 2021 16:47 Категорија: Новости

Документација везана за осигурање ученика од последица несрећног случаја (незгоде) за школску 2021/2022. годину, “АМС осигурање” а.д.о. Београд:

Хуманитарни базар

Датум: 18. Oktobar 2021 11:10 Категорија: Новости

У петак, 15.10. у ходнику наше школе, деца и учитељице из продуженог боравка организовали су хуманитарни базар, где су се продавале рукотворине ученика, које су марљиво правили претходне 3 недеље.
Прикупљане су донације за организацију НУРДОР - Национално Удружење Родитеља Деце Оболеле Од Рака. Удружење има пет родитељских кућа, од чега су три код нас у Београду. У њима бораве родитељи који су углавном из унутрашњости, а чија деца долазе на терапије. Њима је новац неопходан за хигијену, превоз деце, храну, играчке које деца добијају из тзв. "Кутије храбрости" након свега што прођу и још много тога.
Нашем базару одазвао се велики број родитеља, деца су била веома усхићена, а ми смо поносни што се код ученика наше школе негују овакве вредности и што су се са много љубави посветили овој акцији.
Прикупљено је преко 40.000 динара!
Хвала пуно свима на одзиву и нашој деци на труду!

Осигурање ученика

Датум: 15. Oktobar 2021 14:26 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, погледајте ОВДЕ како изгледа потврда о закљученом уговору о осигурању ученика.

Прочитај

Наградни конкурс "Мост разумевања - међугенерацијска солидарност"

Датум: 01. Septembar 2021 15:34 Категорија: Новости

Информације о наградном конкурсу "Мост разумевања - међугенерацијска солидарност" можете прочитати овде.

ПОДЕЛА УЏБЕНИКА

Датум: 30. Avgust 2021 10:36 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици,
Уџбенике које сте наручили преко савета родитеља можете преузети у просторијама школе
у уторак 31.08.2021. у периоду од 08:00 до 14:00 h
за све ученике од ПРВОГ до ОСМОГ разреда.
Са собом понети доказ о уплати (уплатнице). Уџбенике деле представници савета родитеља.
Савет родитеља

Прочитај

ПРЕДЛОГ оперативног плана организације и реализације рада у школи у школској 2021/2022 години

Датум: 30. Avgust 2021 10:27 Категорија: Новости

Предлог оперативног плана организације и реализације рада у школи
у школској 2021/2022 можете прочитати овде.

Предлог оперативног плана рада школе
послат је школској управи на усвајање.

Обавештење о почетку наставе у школској 2021/2022 години

Датум: 25. Avgust 2021 19:31 Категорија: Новости

Драги ђаци и поштовани родитељи,

Ученици млађих разреда (први, други, трећи и четврти разред) од 01. септембра наставу похађају у преподневној смени, са почетком у 8 часова.

Ученици старијих разреда (петог, шестог, седмог и осмог разреда) наставу похађају у поподневној смени, са почетком у 13 часова.

Смене се, као и до сада, мењају на недељном нивоу. Часови трају 45 минута.
Срећан почетак нове школске године!!!

Прочитај

Стручно упуство и препоруке за организацију наставе

Датум: 25. Avgust 2021 17:24 Категорија: Новости

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 25. Avgust 2021 09:46 Категорија: Новости

Драги будући првачићи и родитељи,

свечани пр
ијем првака одржаће се у

уторак 31.08.2021. са почетком у 18 h
.

Добро нам дошли и

срећан вам почетак школовања!!!

Исказивање интересовања за упис у први разред школске 2020/2021. године -  ОШ

Прочитај

Јавни позив Фондације града Београда - Набавка уџбеника за ученике првог и другог разреда

Датум: 17. Avgust 2021 10:41 Категорија: Новости

Поштовани родитељи,

Град Београд, преко Фондације за младе таленте града Београда, расписује јавни позив за доделу бесповратних новчаних средстава у висини основног пакета штампаних уџбеника за ПРВИ и ДРУГИ разред (за предмете: математика, српски језик/матерњи језик, свет око нас и страни језик као обавезан предмет) за ученике основних школа на територији града Београда за школску 2021/2022. годину.

Средства добијају родитељи, односно законски заступници ученика ПРВОГ и ДРУГОГ разреда основних школа на територији града Београда, осим ученика који су већ добили бесплатне уџбенике по програму Министарства просвете, науке и технолошког развоја РС за школску 2021/22. годину.

РОК ЗА ПРИЈАВЉИВАЊЕ је од 20. августа до 30. септембра 2021. године.