ДАН ШКОЛЕ 2021

Датум: 25. Novembar 2021 18:55 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и децо, и овогодишњи Дан школе обележавамо у складу са епидемиолошком ситуацијом. Презентације различитих активности уживо дешаваће се у основној школи ,,Душко Радовић“ у Сремчици 29. новембра 2021. године од 15 -17 часова. И поред жеље да вас угостимо и прикажемо све оно лепо, поучно и забавно што се код нас ради, нисмо у могућности да отворимо врата школе за све вас, па смо припремили онлајн верзију коју можете погледати на нашем сајту. Надамо се да ћете на тај начин осетити бар део атмосфере овог значајног дана за све нас.

У наставку можете погледати неке видео материјале посвећене дану школе:

Осигурање ученика, 2021/2022

Датум: 26. Oktobar 2021 16:47 Категорија: Новости

Документација везана за осигурање ученика од последица несрећног случаја (незгоде) за школску 2021/2022. годину, “АМС осигурање” а.д.о. Београд:

Хуманитарни базар

Датум: 18. Oktobar 2021 11:10 Категорија: Новости

У петак, 15.10. у ходнику наше школе, деца и учитељице из продуженог боравка организовали су хуманитарни базар, где су се продавале рукотворине ученика, које су марљиво правили претходне 3 недеље.
Прикупљане су донације за организацију НУРДОР - Национално Удружење Родитеља Деце Оболеле Од Рака. Удружење има пет родитељских кућа, од чега су три код нас у Београду. У њима бораве родитељи који су углавном из унутрашњости, а чија деца долазе на терапије. Њима је новац неопходан за хигијену, превоз деце, храну, играчке које деца добијају из тзв. "Кутије храбрости" након свега што прођу и још много тога.
Нашем базару одазвао се велики број родитеља, деца су била веома усхићена, а ми смо поносни што се код ученика наше школе негују овакве вредности и што су се са много љубави посветили овој акцији.
Прикупљено је преко 40.000 динара!
Хвала пуно свима на одзиву и нашој деци на труду!

Осигурање ученика

Датум: 15. Oktobar 2021 14:26 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, погледајте ОВДЕ како изгледа потврда о закљученом уговору о осигурању ученика.

Прочитај

Наградни конкурс "Мост разумевања - међугенерацијска солидарност"

Датум: 01. Septembar 2021 15:34 Категорија: Новости

Информације о наградном конкурсу "Мост разумевања - међугенерацијска солидарност" можете прочитати овде.

ПОДЕЛА УЏБЕНИКА

Датум: 30. Avgust 2021 10:36 Категорија: Новости

Поштовани родитељи и ученици,
Уџбенике које сте наручили преко савета родитеља можете преузети у просторијама школе
у уторак 31.08.2021. у периоду од 08:00 до 14:00 h
за све ученике од ПРВОГ до ОСМОГ разреда.
Са собом понети доказ о уплати (уплатнице). Уџбенике деле представници савета родитеља.
Савет родитеља

Прочитај

ПРЕДЛОГ оперативног плана организације и реализације рада у школи у школској 2021/2022 години

Датум: 30. Avgust 2021 10:27 Категорија: Новости

Предлог оперативног плана организације и реализације рада у школи
у школској 2021/2022 можете прочитати овде.

Предлог оперативног плана рада школе
послат је школској управи на усвајање.

Обавештење о почетку наставе у школској 2021/2022 години

Датум: 25. Avgust 2021 19:31 Категорија: Новости

Драги ђаци и поштовани родитељи,

Ученици млађих разреда (први, други, трећи и четврти разред) од 01. септембра наставу похађају у преподневној смени, са почетком у 8 часова.

Ученици старијих разреда (петог, шестог, седмог и осмог разреда) наставу похађају у поподневној смени, са почетком у 13 часова.

Смене се, као и до сада, мењају на недељном нивоу. Часови трају 45 минута.
Срећан почетак нове школске године!!!

Прочитај

Стручно упуство и препоруке за организацију наставе

Датум: 25. Avgust 2021 17:24 Категорија: Новости

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 25. Avgust 2021 09:46 Категорија: Новости

Драги будући првачићи и родитељи,

свечани пр
ијем првака одржаће се у

уторак 31.08.2021. са почетком у 18 h
.

Добро нам дошли и

срећан вам почетак школовања!!!

Исказивање интересовања за упис у први разред школске 2020/2021. године -  ОШ

Пројекат Наша Школа (nasaskola.rs) © Академија Филиповић
Нека права задржана. Администратори школа су одговорни за објављени садржај