БИБЛИОТЕЦИ НА ДАР

Црвени крст -

Ученици наше школе учествовали су на конкурсу ,,Крв живот значи" у организацији Црвеног Крста. Ања Јовановић ученик VII разреда освојила ке прво место на општини, а затим и у граду. Честитамо Ањи.
Футсал - Такмичење

Наше девојке прве на општини. Такмичење одржано 25.5.2021. На општинском првенству из футсала за пети и шести разред у саставу: Ана Анђелковић, Маша Турудић, Анђела Ристић, Анђела Миленковић, Ана Марија Чубрановић, Анђелија Миленковић, Ива Николић. У веома драматичној завршници такмичења девојке су успеле да преокрену резултат и освоје прво место.
Атлетика републичко такмичење

У Сремској Митровици, 19.05.2021., одржано је републичко такмичење у атлетици. Ученик Насер Ђељиљи, освојио је друго место и сребрну медаљу у дисциплини бацање кугле. Честитамо Насеру и поносни смо што имамо врхунског спортисту на државном нивоу, али и дивног дечака и ученика за пример.
ШАХ такмичење 2021

Хуманитарна акција 3/1 - Наташа Мандић

Додела награде за ђака генерације школске 2018/19

Додела Вукових диплома, генерација 2018/19